Fake GPS

Fake GPS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21,019
  • DOSYA BOYUTU 1.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ByteRev

Telefonunuzdaki konumu Dünya'nın herhangi bir noktası olarak gösterebilirsiniz.

Fake GPS uygulaması ile Android cihazlarınızda sahte konumlar oluşturarak kendinizi dünyanın herhangi bir ülkesindeymiş gibi gösterebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla eğlenmek için ya da konum tabanlı çalışan uygulamaları yanıltmak gibi amaçlarla kullanabileceğiniz Fake GPS ile kendinizi dünyanın herhangi bir noktasında gösterebilirsiniz. Uygulamayı başlattıktan sonra Start butonuna tıkladığınızda, Geliştirici ayarlarına yönlendirileceksiniz. Buradan “Sahte konumlara izin ver” seçeneğini aktif ettikten sonra uygulamaya dönüyorsunuz ve sahte bir konum belirliyorsunuz. Konumu seçtikten sonra Start butonuna bastıktan sonra seçtiğiniz konumdan yer bildirimi yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza küçük bir şaka yapmak için oldukça eğlenceli görünen Fake GPS uygulamasında sahte konum belirledikten sonra; WhatsApp konum gönderme, Swarm check-in’leri, Facebook yer bildirimi gibi uygulamalarda sahte konumunuzu kullanabilirsiniz.

Sahte konum şakası sizin de hoşunuza gittiyse ve arkadaşlarınız üzerinde hemen denemek isterseniz, Fake GPS uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.