Fallout: New Vegas Türkçe Yama

Fallout: New Vegas Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 24,683
  • DOSYA BOYUTU 17.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Fallout: New Vegas Türkçe yamasını kurarak oyunu çok daha kolay ve kaliteli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Fallout: New Vegas, Fallout serisinin en sevilen oyunlarından birisi olmayı başardı ve Fallout 3'ün aldığı kritik eleştirilerin aksine oldukça övgü dolu bir oyun olarak karşımıza çıktı. Zira ilk Fallout oyununun atmosferini üzerinde taşımayı başaran oyun, böylece eski oyuncuları da kendisine çekmeyi bildi ve Fallout 3'te yapılan hatalara düşmeden bu işi kotardı.

Pek çok farklı sona sahip olan Fallout: New Vegas, kaliteli kurgusu ve senaryosunu başarılı oyun motorunu kullanarak bizlere sunuyor ve böylece çok yoğun bir atmosfer sunabiliyor. Nükleer savaşın kavurduğu dünyadan arta kalanlar içerisinde kendi yolumuzu bulmaya çalıştığımız oyun, basit bir kurye olmaktan başlayarak güçlü bir kahraman olmamıza giden yolu içeriyor.

Tabii ki nasıl bir kahraman olacağınız ve dünyayı nasıl bir kadere terkedeceğiniz tamamen sizin ellerinizde ve sizin yeteneklerinize, tercihlerinize kalmış. Oyun biraz karmaşık ve detaycı olduğu için İngilizce olarak oynamak sıkıntılı olabiliyor. Dolayısıyla sizlere sunduğumuz OyunÇeviri yamasından faydalanabilir ve oyunun diyaloglarından tutun da menülerine ve diğer açıklamalarına kadar her tarafını Türkçe hale getirebilirsiniz.

Fallout: New Vegas Türkçe yaması olabildiğince kaliteli bir şekilde hazırlanmış ve tüm diyaloglar oyunun tutarlığını koruyacak şekilde özenli. Böylece yamayı yüklerken oyunun kalitesiz hale geleceğini düşünmemelisiniz. İndirdiğiniz RAR dosyasının içerisinden çıkacak olan kurulumu çalıştırabilir ve hemen Türkçe Fallout: New Vegas oynayama başlayabilirsiniz.