Farbar Recovery Scan Tool

Farbar Recovery Scan Tool

kullanıcı

Farbar Recovery Scan Tool, bilgisayarınızın Windows kayıt defterini diğer Windows bileşenlerini tarayarak zararlı ve istenmeyen dosyaları tespit edebilen başarılı ve basit bir program.

Farbar Recovery Scan Tool, Farbar isimli geliştirici tarafından hazırlanan, son derece basit fakat bir o kadar yararlı bir zararlı dosya tespit edici. Taşınabilir olması nedeniyle herhangi bir kurulum olmadan çalıştırabildiğiniz program, bilgisayarınızın windows kayıt defteri, windows servisleri, sürücüler, Netsvsc girişleri, DLLs ve disk birleştirme işlemleri hakkında detaylı bilgiler sunarak bu bölümlerde bulunan istenmeyen ve zararlı dosyaları tespit etmenizi ve aynı zamanda onarmanızı sağlıyor.

32 ve 64 bit versiyonlarından bilgisayarınızda yüklü olan Windows işletim sistemine uyumlu olanı indirerek hemen tarama yapabilirsiniz. Yazılımı ilk çalıştırdığınızda otomatik olarak kayıt defterinizi yedekliyor. Bu sayede herhangi bir problem yaşarsanız eski kayıt defteriniz geri getirilebilir konumda oluyor ve herhangi bir risk bulunmuyor.

Zararlı ve istenmeyen durumların tespiti için kullanabileceğiniz Farbar Recovery Scan Tool sadece 2 MB ve oldukça küçük bir program. Windows'un normal yada güvenli modunda çalışabilen yazılımı indirerek belirli aralıklarla tarama yapmanızı öneririm.