Farm School

Farm School

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 537
  • DOSYA BOYUTU 6.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Farm School

Farm School'da kendi çiftliğimizi yönetip geliştirmeye çalışıyoruz.

Farm School, Android işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli ve uzun süreler boyunca sıkılmadan oynayabileceğiniz bir çiftlik simülasyonu olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki amacımız kendi çiftliğimizi kurmak ve en iyi şekilde yönetimini sağlamak. Oyunda çiftliğimizi dekore etmek amacıyla kullanabileceğimiz birçok öğe sunuluyor. Bunları istediğimiz gibi kullanarak farklı bir çiftlik tasarımı gerçekleştirebiliyoruz.

Oyundaki işimiz elbette ki sadece tasarım ve dekor yapmakla sınırlı değil. Çiftlik hayvanları yetiştirmek, sebze ve meyveler ekmek, hasat yapmak ve ürünlerimizle ticaret yapmak da yerine getirmemiz gereken görevler arasında gösterilebilir.

İlk başlarda küçük bir çiftlik olarak başladığımız oyunu ne kadar uzun süre boyunca oynarsak o denli gelişiyoruz. Oyunseverlerin kendi yaratıcılıklarını ortaya koyabilme fırsatı verdiği için Farm School'u özellikler çocukların seveceğini düşünüyoruz. Çiftlik oyunlarından hoşlanıyorsanız Farm School'u denemenizi tavsiye ediyorum.