Fazilet Takvimi

Fazilet Takvimi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,901
  • DOSYA BOYUTU 5.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Definecontent

Fazilet Takvimi, adından da anlayacağınız üzere Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir fazilet takvimi uygulaması.

Fazilet Takvimi, Android cihazları üzerinde fazilet takvimi kullanmak isteyenler için özenle hazırlanmış olan ücretsiz bir Android takvim uygulaması.

Uygalama üzerindeki tüm veriler uygulama ile birlikte geldiği için hem çok daha hızlı hem de internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışanbilen bir uygulama.

70 ülke ve 813 şehir için namaz vakitlerini sunan uygulama sayesinde kendi yaşadığınız ülke ve şehiri seçerek naamz vakitlerini uygulama üzerinden düzenli takip edebiliyorsunuz.

Uygulama takvim üzerinde istediğiniz tarihe bakmanızı sağlayacak şekilde tasarlandığı için, seçtiğiniz bir tarihteki arka sayfa, hadis-i şerif ve namaz vakitlerine göz atabiliyorsunuz.

Evlerimize asarak yıllardır kullandığımız popüler takvimi Andorid mobil cihazlarımıza taşıyan uygulama içerisinde önemli bilgiler bölümü de bulunuyor ve bu bölüm üzerinde işinize yarayacak önemli bilgiler sunuluyor.

Eğer bir fazilet takvimi kullanmak istiyorsanız, Fazilet Takvimi uygulamasını ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.