Field Trip

Field Trip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fieldtrip

Seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seviyorsanız o zaman Field Trip adındaki size çok yardımcı olacak bu uygulamayı da seveceksiniz. Field Trip tam bir rehber.

Oradan oraya koşturanlardan, bol bol seyahat edenlerden veya yeni yerleri keşfetmeyi sevenlerdenseniz size güzel bir haberimiz var. Artık gezilerinizde ve seyahatlerinizde size rehberlik edecek bir uygulama var. Sizin için geliştirilmiş olan Field Trip uygulaması Android cihazınız üzerinde çalışıyor ve ister yolda ister otobüste isterseniz başka bir araçta olun, bulunduğunuz yer hakkında bilgiler sunuyor. 

Field Trip uygulaması bulunduğunuz yer hakkındaki bilgiler pop-up pencereler halinde size sunuyor. Uygulama arkaplanda çalışıyor ve sizden herhangi bir komut beklemiyor. Nerede iseniz oraya göre gezilecek yerler, keşfedilecek yerler, restorantlar ve mağazalar ne varsa buluyor ve size onlar hakkında bilgiler veriyor. Verilen bilgiler ise kesinlikle yanlış bilgiler değil aksine çok işinize yarayacak bilgiler. Çünkü uygulama bu mekan bilgilerini Zagot, Eater, Sunset ve Songkick gibi bir çok siteden alarak size ulaştırıyor.