FIFA 15 Ultimate Team

FIFA 15 Ultimate Team

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 65,093
  • DOSYA BOYUTU 891.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

FIFA 15 Ultimate Team, kendi kadronuzu oluşturup yönetebileceğiniz ücretsiz bir futbol oyunudur.

FIFA 15 Ultimate Team, kadronuzu dilediğiniz biçimde şekillendirmenize izin veren ücretsiz bir futbol oyunudur. Tamamen Türkçe hazırlanmış modern ve basit arayüz ile karşımıza çıkan oyunda İngiltere Premier Lig ve La Liga’dan Bundesliga’ya kadar onlarca ligin yanında gerçeğini yansıtan 30 stadyum, tamamı lisanslı 500’den fazla takım, 10000 oyuncu bulunuyor.

Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en gerçekçi futbol oyununda hayalinizdeki kadroyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Oyun stilinizi, taktiğinizi, formanızı dilediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Messi, Ronaldo gibi yıldızları takımınıza katma şansına da sahipsiniz. Ancak tahmin edeceğiniz üzere popüler futbolcuları takımınıza en hızlı şekilde kazandırmak için maçlardan 3 puanla dönmekten başka seçeneğiniz yok.

Grafik ve seslerin yanı sıra kontrollerin de yenilendiği FIFA 15 Ultimate Team oyununda birçok mod yer almakta. Hızlı maç yapma, sezon başlatma, turnuvalara katılma, haftalık düzenlenen özel maçlara katılma, çevrimiçi sezon gibi çok sayıda seçenek bulunmakta. Bunların dışında oynamayıp maçın anlatımını takip ettiğiniz (Eski menajerlik oyunlarından tanıdık gelen arayüz sizi karşılaşmakta.) yeni gelen hızlı simülasyon modu da ilginizi çekecektir.

FIFA’nın Ultimate Team modunu sevenlere özel olarak sunulan FIFA 15 Ultimate Team, oldukça başarılı. Ultimate Team ile ilgilenmiyorum diyorsanız FIFA 15’in demo sürümünü deneyebilirsiniz.