FIFA 19

FIFA 19

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 72,508
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EA Sports

FIFA 19, EA Sports tarafından geliştirilen ve futbol oyunu sevenler tarafından en çok oynanan oyunların başında gelmektedir.

Electronic Arts tarafından geliştirilen ve yayınlanan FIFA 19, içerisinde barındırdığı onlarca farklı özellik, Şampiyonlar Ligi ile Avrupa Ligi hakları, Ultimate Team, The Journey gibi modlarıyla yine futbol oyunu sevenlerin gözdesi olmaya aday bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebeple FIFA 19 indir dememek için herhangi bir sebebiniz kalmıyor. 

Pro Evolution Soccer serisinin 2013'ten sonra hızlı geriye gidişi, FIFA serisini tekrar ön plana çıkarmış ve bu fırsatı kaçırmak istemeyen Electronic Arts Sports, oldukça başarılı oyunlarla karşımıza çıkmıştı. Oyunların içeriğini arttırmak ve oyunculara sürekli yeni eğlenceler sunmak isteyen oyun stüdyosu, FIFA 19 ile birlikte amacını gerçekleştirmek için önemli bir adım daha atmayı başardı.

Bütün oyun dünyasının buluştuğu ve yeni oyunların tanıtıldığı E3 2018 sırasında sahneye çıkan EA Sports yetkilileri, FIFA 19 için en merak edilen açıklamayı yaparak, oyunda Şampiyonlar Ligi olacağını söylediler. Konami ve UEFA arasında yapılan anlaşmanın son bulmasıyla birlikte, oyunlardaki hakları satın almak için harekete geçen EA Sports, anlaşmayı tamamladığını duyururken, FIFA 19 oyuncularının Şampiyonlar Ligi’ne doyacağını dile getirdi.

FIFA 19’da yapılan bir başka önemli değişiklik ise oynanış tarafında oldu. Oynanış üzerinde önemli değişiklikler yaptıklarını belirten Electronic Arts Sports, oyuncuların daha “keskin” bir oynanışla karşılaşacaklarını ifade etti. FIFA 18’e göre onlarca yenilik ve çok farklı detaylar içermesi muhtemelen olan FIFA 19 indir ise eylül aynın en çok yapılan araması olmaya şimdiden aday.

fifa 19 indir

FIFA 19 edinmek için yapacağınız ilk adımlardan bir tanesi FIFA 19 indir diyerek, oyunun tam sürümüne sahip olmak. Sonrasında otomatik olarak oyunu bilgisayarınıza kurarak futbol dünyasına adım atabilir ve oyunun bütün özelliklerinden sonuna kadar yararlanabilirsiniz. 

Oyunu satın aldıktan sonra online oynayabilen Ultimate Team dünyasına adım atabilir ve kendinizi devasa bir çevrim içi rekabetin ortasında görebilirsiniz. Pro Club ile başka oyuncularla takım kurarak mücadelelere katılabilir ve liglerde yükselebilirsiniz. 

FIFA 19 oyun modları

FIFA 19 sadece iki kişi maç yapmaktan öte özellikler bulabileceğiniz bir futbol oyunu! Bunlar arasında birçok detaylı oyun modu bulmanız mümkün.

Kariyer modu: Teknik direktör ya da futbolcu olarak kendinize yeni bir kariyer yaratabilirsiniz. Teknik direktör modunu seçerseniz, takım kadrosunu ayarlama, transfer yapma, sözleşme imzalama gibi birçok temel detayı oyunda gerçekleştirebilir, seçtiğiniz takımı en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Oyuncu kariyeri seçerseniz, kendi futbolcunuzu yaratıp, onu dünyanın en iyi oyuncusu haline getirebilirsiniz.

Journey: Alex Hunter isimli oyuncunun kariyerini birebir gözlemliyor, yaptığınız seçimlerle onun kariyerini ve hayatını belirleyebiliyorsunuz. Kısaca bir futbolcunun hikayesini ilk elden görüyorsunuz.

Ultimate Team: FIFA serisinin bu kadar çok satmasının ana etkeni olan Ultimate Team, başlı başına bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bu modda, her futbolcuya özel olarka hazırlanan kartları, oyun içi parayla satın alıyor ve kendi takımınızı kurarak, Division Rivals, Weekend Cup, Squad Battle gibi türlerde maçlara giriyor ve online olarak diğer oyuncularla yarışıyorsunuz.

Santra: Tek başınıza oynayabileceğiniz ya da arkadaşlarınızla karşılıklı maçlar yapabileceğiniz bu mod, bu sene inanılmaz değişiklikler geçirdi. Sadece karşılıklı maç olarak kalmayan bu mod, çeşitli yenilikler alarak, başlı başıan bir eğlence kaynağına dönüştü.

Pro Clubs: 12 v 12 şeklinde oynanabilen ve tam bir takım oyunu mücadelesi gösterdiğiniz Pro Clubs, hala en çok oynanan modlar arasında yer alıyor.

FIFA 19'daki yenilikler

EA Sports'un FIFA 19'da yaptığı en büyük yenilik şut mekanikleri üzerine oldu. Daha önce şut çekme işini oldukça kolaylaştıran EA Sports, yeni oyunla birlikte eklediği küçük bir barla birlikte oyuncuların kolay goller atmalarını engellemek için önemli bir değişikliğe imza atmış oldu. Yeni oyunla birlikte şut tuşuna doğru zamanda ve yerde basılmazsa, topun oldukça uzak noktalara gittiği görülebilecek. 

Bir başka önemli değişiklik ise Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi isim haklarının satın alınması olarak gösterilebilir. Yaklaşık 10 yıldır PES serisinde olan isim hakları yeni oyunla birlikte FIFA 19'a geçti. Böylece oyuncular iki büyük organizasyonun bütün detaylarını yeni oyunda görebilecek.

FIFA 19 oyuncularının ilgisini çekecek diğer yenilik ise Kick-off ya da Santra modunda görülen yeni oyun stilleri oldu. Eskiden sadece arkadaşlarınızla maç yapmaya odaklandığınız bu modda, artık Kuralsız, Kupa Finali, Sona Kalma gibi çok eğlenceli detaylar bulunabilecek. 

fifa 19 indirme

FIFA 19 sistem gereksinimleri

MİNİMUM:
İS: Windows 7/8.1/10 - 64-Bit 
İşlemci: Core i3-2100 @ 3.1GHz veya AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz 
BELLEK: 8 GB 
DİSK SÜRÜCÜSÜ: Yalnızca kurulumda DVD ROM gerekir 
SABİT DİSK: En az 50 GB boş alan 
EKRAN KARTI: NVIDIA GTX 460 1GB veya AMD Radeon R7 260 
DirectX: DirectX 11 uyumlu (DirectX 11 için 7 gerekir) 
GİRİŞ: Klavye, fare, dual analog oyun kumandası 
ÖNERİLEN:
İS: Windows 10 - 64-Bit 
İşlemci: Intel i3 6300T veya dengi 
BELLEK: 8 GB 
DİSK SÜRÜCÜSÜ: Yalnızca kurulumda DVD ROM gerekir 
SABİT DİSK: En az 50 GB boş alan 
EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD Radeon R9 270X 
DirectX: DirectX 12 uyumlu 
GİRİŞ: Klavye, fare, dual analog oyun kumandası