Windows 10 Windows 10 (windows)

Windows 10

Windows 10
ÜCRETSİZ
2  
4  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows 10 yükle ya da Windows 10 indir diyerek, bilgisayarınızı en güvenli ve yüksek performanslı şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Windows 10, Microsoft tarafından uzun süredir geliştirilen işletim sisteminin en son sürümü olarak, bir süre önce kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Temelde Windows 10 gibi işletim sistemleri, bilgisayarlarda çalışan, donanım kaynaklarını kullanan ve bu donanımların çeşitli programların çalışmasını sağlayan, bir tür altyapı olarak isimlendirilebilir.

Windows 10 İndir

Microsoft tarafından piyasaya sürülen en son işletim sistemi olan Windows 10, birçok yenilikle birlikte karşımıza çıkmıştır. Donanımları daha etkili kullanan, böylece daha ucuz bilgisayarlarda bile daha hızlı çalışan bu sistem, sade tasarımı ve farklı özellikleriyle dikkatleri çekmiştir. 

Windows 10 Nasıl Yüklenir / Kurulur?

Windows 10 kurmak oldukça basittir: Hemen sağ tarafta gördüğünüz indir tuşuna basmak suretiyle öncelikle Windows 10 kurulum dosyasını bilgisayarımıza indiriyoruz. Sonrasında inen dosyaya çift tıklayarak, Windows 10 kurulumuna başlıyoruz. 

Türkçe dil seçeneği de sunan Windows 10 kurulum aşamasında atacağımız sonraki adım ise yönergeleri takip etmek olacak. İşletim sistemini bilgisayarımızda nereye kuracağımız, hangi özellikleri kullanmak istediğimiz gibi detaylar, kurulum sırasında bizlere sunulacak.

Bu yönergeler kullanıcıya ayrıntılı olarak anlatıldığından, ekrandaki yazıları okuyarak, sorunsuz bir kurulum işlemi gerçekleştirmemiz mümkün.

YORUMLAR