FIFA World

FIFA World

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 110,912
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

FIFA World, PC oyuncularına ücretsiz ve çevrimiçi bir FIFA serisi deneyimi yaşatan yenilikçi bir futbol oyunudur.

FIFA World, PC oyuncularına ücretsiz bir FIFA deneyimi yaşatmak için oyunun geliştiricisi Electronic Arts tarafından geliştirilen yeni futbol oyunudur.

FIFA serisi üzerinde öne çıkan özellikler arasında yer alan FIFA Ultimate Team ve Sezonlar gibi özellikleri öne çıkararak oyunseverlere çevrimiçi bir futbol deneyimi sunan FIFA World, yenilikçi yapısı ve sürükleyici oynanışıyla futbol oyunu meraklılarını başına kitlemeye hazır.

31 Farklı ligden 600'ün üzerinde lisanslı takımın yer aldığı oyunda favori takımınızı veya oyuncularınızı seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Tek kişilik turnuvalar, maç davetleri ve oyunseverlerin oyun içerisinde yaşadıkları en önemli anları paylaşabilecekleri sosyal merkez gibi farklı özelliklere sahip olan oyun oldukça eğlenceli, etkileyici ve sürükleyici bir oynanışı sizlere sunuyor.

Kendi kulüplerinizi oluşturabileceğiniz, takımınızda yer alan oyuncuları satabileceğiniz ve takımınıza yeni oyuncular satın alabileceğiniz FIFA World'de bir yandan futbol oyunu deneyimini yaşarken bir yandan da menajerlik deneyimini tadabilirsiniz.

 

Tüm oyunseverlerin rahatlıkla oynayabilmesi için tasarlanan FIFA World, ortalama özelliklere sahip tüm masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar üzerinde akıcı şekilde oynanabilecek. Çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan FIFA World, aynı zamanda internet bağlantısı da gerektiriyor.

FIFA hayranlarına ücretsiz ve mükemmel bir futbol oyunu deneyimi sunmak için geliştirilen FIFA World'ü hemen bilgisayarlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Not: FIFA World'ü bilgisayarınıza indirerek oynayabilmek için kendinize ait bir Origin hesabına sahip olmanız gerekmektedir.