FileRecoverPlus

FileRecoverPlus

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 21,970
  • DOSYA BOYUTU 2.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici eSupport.com, Inc.

FileRecoverPlus ile yanlışlıkla silinen dosyalarınızı kurtarabilirsiniz

FileRecoverPlus yanlışlıkla veya farklı bir nedenden ötürü silenen dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programıdır.

Program format sonucu silinen dosyaları kurtarmayı mümkün kılmaktadır. Böylece format yaparken yedeklemeyi unuttuğunuz önemli dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

FileRecoverPlus USB bellekte silinen dosyaları geri getirmeyi de mümkün kılmaktadır. Eğer kullandığınız depolama biriminde yanlışlıkla silinen dosyaları getirmek isterseniz FileRecoverPlus size yardımcı olacaktır. Program benzer şekilde diğer dosyalar gibi hafıza kartından resim kurtarmaya da olanak vermektedir. 

Program ile fotoğraf kurtarma ya da resim kurtarmanın yanında müzik dosyalarını kurtarmak da mümkündür. Cep telefonunuzun ya da MP3 çalarınızın hafıza kartından silinen videolar, MP3 dosyaları ve diğer müzik dosyaları FileRecoverPlus sayesinde kaybolmaktan kurtulabilecek.

FileRecoverPlus genel olarak işlevini gerektiği gibi yerine getiren, hızlı tarama seçeneğinin yanında derin tarama seçeneği de sunan başarılı bir dosya kurtarma yazılımıdır.