Final Countdown

Final Countdown

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 178
  • DOSYA BOYUTU 7.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici THANGBOM

Final Countdown uygulamasında istediğiniz tarih ve saatler için geri sayım sayacı oluşturabilirsiniz.

Final Countdown uygulamasıyla Android cihazlarınızdan, sizin için önemli olan tarihler için geri sayım sayacı oluşturabilirsiniz.

Sevdiklerinizin doğum günü, tatil, buluşma günleri, seyahat tarihleriniz, konser, yıldönümleri vb. günleri hatırlamak ve ne kadar zaman kaldığını takip etmek istiyorsanız, geri sayım sayacı uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Bu alanda benim de favorim olan Final Countdown uygulamasında, ihtiyacınız olan özellikleri fazlasıyla bulabileceğinizi düşünüyorum. Tarih ve saat seçimi yaptıktan sonra sayacınıza bir isim verdiğinizde gün, saat, dakika, saniye ve milisaniye cinsinden geri sayıma başlayan uygulamada, geri sayım ekranının görünümü dahil birçok kişiselleştirme seçeneği de sunuluyor.

Her sayaç için özelleştirilebilir arka plan görsellerini ister uygulamadan, isterseniz de kendi fotoğraf albümünüzden seçebilmenize izin veren uygulamada, geri sayım tamamlandığında hatırlatma bildirimleri de gönderiliyor. Çok düşük pil ve kaynak kullanan Final Countdown uygulamasında, sayacınızı sosyal medya hesaplarınızda ya da SMS yoluyla arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz de mümkün.