Find My Android Phone!

Find My Android Phone!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 302
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Family Safety Production

Find My Android Phone! mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir telefon bulma uygulamasıdır

Find My Android Phone! kullanıcılara kayıp telefon bulma ve çalıntı telefon bulma konularında yardımcı olan bir mobil telefon bulma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Find My Android Phone! temel olarak telefonunuzu kaybettiğiniz veya telefonunuzun çalındığı durumlarda telefonunuzun nerede olduğunu öğrenmenizi mümkün kılıyor. Find My Android Phone! Android telefonunuzun yerini telefonunuzun GPS özelliğinden yararlanarak harita üzerinde işaretleyebiliyor.

Find My Android Phone! sadece kendi Android tablet veya telefonunuzun değil, aile üyelerinizin telefon veya tabletlerinin yerini de gösteriyor. Uygulama bu işi yapabilmek için GSM operatörünüzün sağladığı konum bilgilerini kullanıyor. Android cihazınız çalındığında veya yerini hatırlayamadığınızda Find My Android Phone! internet sitesine giriş yapıyorsunuz. Sonrasında ise bu site üzerindeki haritada cihazınızın yerini görebiliyorsunuz. Ayrıca cihazınızın konumu değiştiğinde Find My Android Phone! önceki ve sonraki konumları da kaydedebiliyor.