Find My Phone

Find My Phone

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,268
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Family Safety Production

Find My Phone, kaybolan Android telefonlarınızı bulmanıza yardım edecek bir android uygulamasıdır.

Find My Phone, kaybolan Android telefonunuzu bulmak, arkdaşınızın yerini tespit etmek, aile bireylerinizden birini izlemek gibi işlemleri yapabileceğiniz etkili ve başarılı bir Android uygulamasıdır.

Uygulamayı cihazınızı indirdikten sonra hesap oluşturarak takip etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını girmelisiniz. Daha sonra bu numaraya yazılı bir mesaj gönderilerek kişinin onayı alınır. Onaylama gerçekleştikten sonra numarası girilen kişinin nerede olduğunu istediğiniz yerden takip edebilirsiniz.

Uygulamanın en yaygın kullanım alanlarından bir tanesi, kaybolan telefonlarınızı bulmak. Arkadaşlarınız arasında uygulamayı indirerek, birbirlerinizi takibe alarak ve herhangi bir kaybolma durumunda arkadaşınızın telefonu üzerinden takip ederek cihazınızı bulabilirsiniz.

Uygulama telefon GSM operatörünüzün sahip olduğu lokasyon bilgilerini kulanarak telefonunuzun yerini tespit edebilmektedir. Android cihazlar dışında iPhone ve diğer akıllı olmayan telefonlarıda takip edebilirsiniz. Fakat akıllı olmayan telefonları takip etmek için 3 numara hakınız var. 3 telefondan fazla takip etmek isterseniz aylık belirli bir ücret karşılığında bu özelliği satın alabiliyorsunuz.

Telefon kaybolma ve çalıntı riskini azaltan bu yararlı uygulamayı arkadaşlarınız ile birlikte kullanarak olası kaybolma ve çalıntı durumlarında acil müdahale ederek telefonunuzu hemen bulabilir veya geri alabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirerek Android telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bu uygulamayı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.