Firefighter 3D: The City Hero

Firefighter 3D: The City Hero

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 85
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tapinator

Şehrin gizli kahramanları olan itfahiyecilerin hikayesini oynadığınız aksiyon dolu ve ücretsiz bir Android oyunu.

İtfahiyeci olarak oynadığınız bir oyunu FPS kamerasından deneyimlemek istiyorsanız Firefighter 3D: The City Hero isimli bu oyun hoşunuza gidecektir. Gerçek bir itfahiyeci için hortumu namusudur ve sizin de asla hortumunuzu elinizden bırakmayıp ortalığın ateşini söndürmeniz gerekiyor. Şehrin gizli kahramanları olan itfahiyeci kardeşlerimize bir jest olarak kabul ettiğimiz bu oyunda hortumunuzu ve gücünüzü iyi kullanmanız gerekyior.

Günlük bir aktivite olarak ateş söndürerek şehir sakinlerinin hayatlarını kurtaran bir adamın sırtından bu destansı macerayı yakından takip etmekle kalmayın ve oyunu birebir kendiniz kontrol edin. Oyun içerisinde araç da kullandığınız için hoş bir alternatif katan araç kontrolleri de eklenmiş durumda. Buradan edindiğiniz teçhizat ile operasyon alanında toplumun güvenliğini sağlamaya çalışıyorsunuz.

Android telefon ve tablet kullananlara sunulmuş olan bu ilginç oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Reklamları kaldırmak için uygulama içi satın alma seçenekleri sunulmuş olsa da para ödemeksizin oyunu oynamanız mümkün olacaktır.