FırınPro - Fırın Otomasyon Programı

FırınPro - Fırın Otomasyon Programı

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 7,241
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici netbilgi

Fırın sektörü için geliştirilmiş bu yazılım ile fırınların işleyişi, kontrolü, dağıtımları, karları ve zararlarını tutabilir ve işletmeniz için kaliteli bir çözüm kullanmış olursunuz.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Her müşteri için ayrı fiyat (iskonto) tanımlanabilir. Bütün müşterileriniz için topluca veya ayrı  ayrı aylık rapor. Otomatik dağıtım listesi dökümü. Arabanın veya tezgahın teslim etmesi gereken parayı bılur, açığını takip eder.

Kasanın, arabaların ve tezgahın masrafları ve gelirleri raporlanabilir. Bütün ürünler için çok kolay tezgah hesabı yapılabilir. Arabaların ve tezgahın teslimatlarını kasa hesabında toplar ve günlük devreder. Muhabecilere yönelik fatura, irsaliye ve KDV raporu. Çok kolay toplu irsaliye ve fatura basımı. Malzeme, üretim reçetesi ve imalat. Kesilmiş irsaliyeleri farklı periyotlarla faturalaştırma imkanı. (1-10, 11-20, 21-30, 31 veya 1-8, 9-15, 16-23, 24-31)
 
Farklı KDV'lerin aynı faturada basımı. Basılan fatura ve irsaliyelerdeki kullanıcı kaynaklı hataların kolaylıkla düzeltilebilmesi ve tekrar basılabilmesi. Grafik ortamında satış analizleri.
 Cari kartta her müşteriye özel fiyat tanımlayabilme imkanı. Çok kullanışlı personel ve çek/senet modülleri. Sınırsız şirket oluşturabilme imkanı.  

FırınPro 3000, fırıncıların gerçek ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Günlük satışların takibinden masraf ve diğer gelir kayıtlarına, personel maaş hesabından çek/senet takibine kadar ihtiyaç duyduğunuz her şey bu programda var.

Otomatik üretim yeteneği ile malzeme takibini yapar. Birim üretim maliyetlerini bulup istediğiniz karı elde etmeniz için üretmeniz gereken minimum ekmek miktarını hesaplar. Personel avans ve maaş ödemeleri dahil tüm tahsilat ve ödemeleri kasaya işler. Satış grafiklerinden ayrıntılı müşteri hesap ekstrelerine, masraf ve kasa raporlarından araba açıklarına kadar her şey elinizin altında. Toplu irsaliye ve fatura kesmek artık çok kolay. Her faturaya sınırsız sayıda irsaliye bağlayabilirsiniz. Kesilmiş irsaliyeler 8 veya 10 günlük periyotlarla otomatik olarak faturalaştırılır ve basılır.

Geçmiş tarihlerde her türlü düzeltme değişikliği yapabilirsiniz. Program tüm verileri otomatik olarak güncelleyecektir.
Günlük olarak verileri otomatik yedekler. Vadesi gelen çek/senetleri hatırlatır.