First PDF

First PDF

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,464
  • DOSYA BOYUTU 27.95 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SautinSoft

First PDF ile pdf dosyalarınızın içeriklerini koruyarak word dosyalarına çevirebilirsiniz

First PDF, PDF dosyalarını Word dosyalarına dönüştürme konusunda size oldukça yardımcı olacak bir PDF dönüştürme programıdır.

İş veya okul hayatımızda PDF dosyalarını sıkça kullanıyoruz. Raporlar, CV'ler, ödevler ve daha birçok alanda PDF'ler oldukça kullanışlı olmaktadır. Fakat bazen bu PDF dosyalarını Word dosyaları olarak sunmamız da gerekebilmekte. Bu işlem normalde PDF dosyalarının içeriklerinin kopyalanamaması nedeniyle mümkün olmamakta ve bütün metni yeniden yazmamızı gerektirmekte.

Bu nedenden ötürü First PDF gibi PDF dosyalarını Word dosyalarına dönüştürecek bir programa ihtiyaç duyuyoruz. First PDF, PDF dosyalarının içerisindeki metinleri Word dosyaları halinde saklamamıza imkan tanıyor.

First PDF ile PDF dönüştürürken PDF dosyasındaki metnin formatlama biçimi korunmaktadır. Bu sayede kalın veya italik yazı tipleri gibi öğeler aynı şekilde Word dosyasına aktarılır. First PDF ile PDF dosyalarını .doc veya .txt formatlarına dönüştürebiliyorsunuz.

First PDF, PDF dosyalarınızı Word dosyalarına çevirmenin haricinde resim dosyası olarak saklamanıza da imkan verir. Bu sayede PDF dosyalarınızı PNG, JPG, BMP, TIFF formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

First PDF'yi PDF dosyalarının içindeki görsel, metin, tablo, formül ve vektör çizimleri ayıklamak için de kullanabilirsiniz. Programın bir diğer kullanışlı yönü dönüştürme işleminde önce size önizleme sunabilmesidir.