Fishdom APK

Fishdom APK

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 167
 • DOSYA BOYUTU 144 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Playrix Games

Fishdom APK, balık oyunları oynamayı sevenlerin bırakamayacağı büyüleyici su altı dünyasında geçen bir bulmaca oyunu. Balık oyunu internetsiz oynanabiliyor.

Fishdom APK, su altı yaşamasında zaman geçirdiğiniz, animasyon çizgi filmleri anımsatan parlak, detaylı görselleriyle dikkat çeken su altı bulmaca oyunu. Balık oyununu oynaması ücretsiz ve internet bağlantısı gerektirmiyor.

Fishdom APK İndir

Klasik üçlü eşleştirme oyunlarının oynanışına sahip ancak birbirinden ilginç canlıların yaşamını sürdürdüğü su altı dünyasında geçmesi ve animasyonların etkileyici boyutta olması oyunu benzerlerinden oldukça öne çıkarıyor.

Sadece küçük yaşta çocukların değil su altı dünyasını etkileyici bulan her yaştan kişinin beğeneceğini düşündüğüm eşleştirme oyununda rengarenk balıklarla keyifli dakikalar sizleri bekliyor. Değiştir ve eşleştir, tasarla ve dekore et, balıklara iyi bak gibi farklı oynanışlar sunan modlar içeren oyunda yüzlerce bölüm bulunuyor.

Fishdom APK Oyun Özellikleri

 • Eşsiz oynanış - Parçaların yerini değiştirin ve eşleştirin, akvaryumlar yapın, balıklarla oynayın ve ilgilenin. Hepsi tek bulmaca oyununda.
 • Yüzlerce zorlu ve eğlenceli 3’lü eşleştirmeye daya bölümleri oynayın.
 • Akvaryumunuzu daha hızlı geliştirmek için diğer oyuncularla mücadele edin.
 • Her biri kendi kişiliğine sahip eğlenceli konuşan 3 boyutlu balıklarla heyecan verici su dünyasını keşfedin.
 • Nefes kesen su altı dekoruna sahip balık tanklarıyla eğlenin.
 • Tüplü maskenizi alın ve harika akvaryum grafiklerinin keyfini sürün.
 • Oynamak için WiFi veya internet bağlantısı gerekmez.

Fishdom Hile ve İpuçları

4’lü eşleştirmeyle havai fişek elde edersiniz - Mümkün olduğunca en az dört parçayı bir araya getirin. 4 balık birleştiğinde havai fişek patlaması ortaya çıkıyor. Havai fişek eşleştirme veya elle patlatıldığında bitişiğindeki tüm balıklar da yok oluyor.

Bomba için 5’li eşleştirme yapın - Bombalar havai fişek gibi işlev görüyor ancak çok daha büyük bir alanda etkileri oluyor. 5’li eşleştirmeyi düz, T veya L şeklinde yapabilirsiniz. Bombayla altın kutucukları da yok edebiliyorsunuz.

Güçlendiricilerin ellle patlatılabileceğini unutmayın - Bomba, havai fişek gibi oluşturduğunuz güçlendiricileri hareket ettirmek zorunda değilsiniz. Bunlara çift dokunarak tam oldukları yerde patlamalarını sağlayabilirsiniz.

Daha büyük güçlendiricileri deneyin - Bomba ve havai fişekten daha iyi güçlendiriciler var. 6 parçayı eşleştirmeyi başarırsanız bombadan bile daha fazla alanı kaplayan dinamite sahip olursunuz. Bu parçalar nadirdir ve dikkatli oynamadan elde edemezsiniz.

Hareketlerinizi planlayın - Diğer 3’lü eşleştirme oyunlarında olduğu gibi hamlelerinizi önceden planlamak en iyisidir. Süre sınırınız var ama hareket sınırınız da var; bu yüzden hareketlerinizi akıllıca kullanmalısınız.

Akvaryumunuz için bir şeyler alın - Akvaryumunuz için alacağınız her yeni balık veya dekor akvaryumun güzellik puanlarını belirli bir oranda artırıyor. Yeterli güzellik puanına ulaştığınızda akvaryumunuz bir yıldız puanı kazanıyor ve coin bonusu alıyorsunuz.

Balıklarınızı besleyin - Aldığınız balıkların açlık ölçerleri var. Oyundan fazla uzun süre ayrı kalmayın; dönerek balıklarınızın doyduğundan ve mutlu olduklarından emin olun. Onları yeterince beslerseniz ara sıra toplayacağınız paralar bırakırlar.