Fit the Fat

Fit the Fat

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 83
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FIVE BITS, INC.

Fit The Fat Android işletim sistemi cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir beceri oyunudur.

Fit The Fat keyifli bir Android oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Mümkün olduğunca sade tasarlanmış olan bu oyunda muhtemelen biraz fazla fast-food tüketmiş bir karakteri zayıflatmaya çalışıyoruz. „Ne yapayım su içsem yarıyor yahu“ bahanesini bir kenara bırakıp spora yazılan bu elemanı zayıflatma görevi bize verilmiş.

Oyunda yer alan karakteri ip atlatarak zayıflatmaya çalışıyoruz. Fazla kilolu olduğu için bu hemen gerçekleşmiyor. Ekrana basarak zıplatacağımız karakter zamanla kilo vermeye başlıyor. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştıştığımız türden power-up’lara sahip olan Fit The Fat’te karakterimize yeri geldiğinde enerji içeceği içirerek biraz daha performanslı spor yapmasını sağlayabiliyoruz. Elbette enerji içeceğine ek olarak diğer türden güçlendiriciler de mevcut.

Fit The Fat’te çocuksu ve eğlenceli grafikler tercih edilmiş. Fakat bu kesinlikle bir eksiklik değil. Aksine oyunun genel atmosferiyle son derece uyumlu olarak ilerliyor. Kafa yormayan sade bir oyun arıyorsanız Fit The Fat sizi epey memnun edecektir.