Fix Shortcuts

Fix Shortcuts

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 559
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Puran Software

Fix Shortcuts, tek bir tıklamayla bozuk kısayolları onarabileceğiniz kullanışlı bir programdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Çeşitli kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Fix Shortcuts, sadece tek bir tıklamayla bilgisayarınız üzerinde yer alan tüm bozuk kısayol dosyalarını sizin için bulan ve yine tek bir tuşla bulmuş olduğunuz tüm bozuk kısayolları sizin için onaran ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

Sistem kayıt defteri üzerinde yer alan girdiler üzerinde derinlemesine bir tarama yapan program, çalışmayan kısayolların tamamını listeleyerek isterseniz tek tek silmenize veya düzenlemenize, isterseniz de otomatik olarak silme ve düzenlemenize olanak sağlar.

Kullanımı oldukça kolay olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Tek yapmanız gereken bozuk kısayolların taranmasını istediğiniz sürücüyü seçmek ve ardından "scan" tuşuna basarak tarama işlemini başlatmaktır. İşlem sonuçlandığı zaman karşınıza gelen liste üzerinde tüm bozuk kısayolları görüntüleyebilirsiniz. Ardından gerekli düzenlemeler için "Fix Shortcuts" butonunu kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınız üzerinde herhangi bir şekilde bozuk kısayol olmasını istemiyorsanız, Fix Shortcuts adlı programı mutlaka denemenizi öneririm.