Flash Alerts

Flash Alerts

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 55,305
  • DOSYA BOYUTU 0.61 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MegaWave Software

Android telefonunuzun flaş özelliğinin bildirimlerde yanıp sönmesini istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Flash Alerts uygulaması Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir uyarı uygulaması ve telefonunuzun flaş ışığının bildirimler için bir LED olarak çalışmasına yarıyor. iPhone'da varolan bu özelliği Android kullanıcıları uzun süredir bekliyorlardı ve ekran bölümüne yerleştirilen özel renkli LED ışıklar dışında flaşı bu amaçla kullanmak mümkün olmuyordu. Maalesef her telefonda buna özel LED olmaması ise işleri daha da zorlaştırıyordu.

Bu uygulama sayesinde LED sıkıntısına bir çözüm geliyor ve telefonunuzun fotoğraf çekme amaçlı olarak kullanılan flaşını artık bir bildirim ışığı olarak kullanmak mümkün hale geliyor. Telefonunuzda yeni bir çağrı yahut SMS aldığınızda direkt olarak aktif hale gelen flaş ışığının, gelen bildirimleri kaçırmanıza engel olacağı kesin görünüyor.

Yanıp sönen bu ışığın frekansının ne olacağını ve hangi aralıklarla, kaç adet parlayacağını yine uygulamanın kolay kullanılır arayüzü üzerinden düzenleyebiliyorsunuz. Ücretli versiyonu tüm bildirimler için destek veren uygulamanın bu ücretsiz sürümü sadece aramalar ve mesajlar konusunda destek veriyor.