Flashlight

Flashlight

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,505
  • DOSYA BOYUTU 1.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iHandy Inc.

Flashlight, karanlıkta kaldığınızda telefonunuzun flaş ışığını el feneri olarak kullanmanıza imkan sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulama.

Flashlight, Android platformu üzerine bulabileceğiniz en iyi el feneri uygulamalarından bir tanesi olarak öne çıkıyor. Nedeni ise gereksiz izinsiz istemeyerek sadece işini yapacak kadar izin isteyerek işini de gayet iyi yapması.

Oldukça parlak, hızlı ve kullanışlı bir el feneri uygulaması olan Flashligt, karanlıkta kaldığınızda ortamı aydınlatmanızı sağlıyor. Oldukça hızlı çalışan uygulama sayesinde ani elektrik kesintilerinde hemen uygulama ile ortamı aydınlaabiliyorsunuz.

Tek bir tuş ile kontrol edebildiğiniz uygulamanın arayüzü de aynı şekilde çok sade ve kullanışlı. Ayrıca aç/kapa tuşu üzerinde bir de pusula bulunuyor. Bu sayede hem ışıklandırma hem de yön bulma görevlerini yerine getiriyor.

Bir çok sahte yada gereksiz el feneri uygulaması, el feneri çalışması için gerekli olandan çok daha fazla izin isteyerek telefon üzerindeki verilerinizi çalma derdindeyken, bu kadar sade ve izin istemeyen uygulama bulmak zor. Bu nedenle Flashlight'ı kullanacağınız el feneri uygulaması olarak gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak Android telefonlarınıza indirebilirsiniz.