Flick Arena

Flick Arena

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sweet Nitro SL

Flick Arena, takım arkadaşlarınız ile birlikte rakipleri yok etmenizi amaçlayan eğlenceli bir mobil oyundur.

Strateji oyunlarında ne kadar başarılısınız? Eğer yeteri kadar başarılı değilseniz kendiniz geliştirmeniz lazım. Çünkü Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Flick Arena oyununda sadece strateji kurarak kazanabilirsiniz.

Flick Arena oyununda bir meydanda düşmanlarınız ile karşılaşıyorsunuz. Kaçabilmeniz için hiçbir imkanınız yok. Eğer yeteri kadar başarılı olamazsanız düşmanlar tarafından öldürüleceksiniz. Takım arkadaşlarınız da sizi koruyamazsa oyunu kaybettiniz demektir. Bu yüzden dikkatli olmalı ve kendinize özel bir strateji kurmalısınız. Ancak bu şekilde Flick Arena oyununda başarılı olabilirsiniz.

Online bir şekilde oynanabilen Flick Arena oyunu, kendi takımınızı kurmayı ve düşmanlarla savaşmanızı amaçlıyor. Oyunda her takımın belirli bir hamle sayısı var. Bu hamleyi bitirmeden düşmanları öldürmeniz gerekiyor. Düşmanları arena etrafında bulunan dikenli bölüme atabilir veya özel güçler ile öldürebilirsiniz. Flick Arena oyununda düşmanları nasıl yeneceğiniz tamamıyla size kalmış. Fakat hamlelerinizi dikkatli kullanmaya özen gösterin. Çünkü hamleniz bittiğinde kendinizi kurtarma imkanınız bir daha olmayacak.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz güzel bir oyun olan Flick Arena'yı hemen şimdi indirin ve eğlenceye başlayın!