FlightAware

FlightAware

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 203
  • DOSYA BOYUTU 7.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FlightAware

FlightAware ile takip etmek istediğiniz uçak hakkında merak ettiğiniz her bilgiyi gerçek zamanlı takip edebiliyorsunuz.

Başlangıçta sadece ABD ve Kanada uçuşlarını takip etmek için çıkan FlightAware kısa sürede yakalamış olduğu trend ile neredeyse tüm dünyada geçerli olan bir uçuş takip sistemine dönüştü. Gerçek zamanlı olarak aktarmış olduğu uçuş bilgileriyle birlikte uçak kaydı, uçuş numarası, havalimanı ve giden ve gelen şehirleri üzerinde arama yapıp sonuçların listelemesini gerçekleştirmeniz mümkün.

FlightAware'in güzel tarafı, sahip olduğu verileri size sadece rakamlarla sunmuyor olması. Takip etmek istediğiniz uçağın veya bölgenin üstünde haritadan görüntülerle o anki konumları ve hareket yönlerini görmeniz mümkün. Türkiye'de büyük ölçüde başarılı bir performans sergileyen FlightAware, Atlasjet yurtiçi uçuşlarını görüntüleyemediği için eleştiri alsa da gelen her yeni güncelleme ile birlikte uygulamanın veritabanına yeni havayolu şirketleri ve havalimanları ekleniyor. Bu sebepten ötürü bu sıkıntının yakın bir zamanda çözüleceğini düşünüyoruz.

Havalimanında beklediğiniz yolcunun uçağı rötar yaptıysa veya tercih etmiş olduğunuz havayolu şirketinin uçuş rotasını merak ediyorsanız FlightAware ile bunları takip etmeniz mümkün.

ARTILAR

Türkçe dil desteği

Kullanışlı bir uygulama

Ücretsiz

EKSİLER

Bazı uçuş hatlarının görüntülenemiyor