Fliktu

Fliktu

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 20
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MossRaven

Fliktu, Android'in klasik paylaşım menüsünü daha kullanışlı hale getiren bir mobil uygulamadır

Fliktu, Android işletim sisteminin varsayılan paylaşım menüsünü ihtiyaçlarınızla uyumlu olacak şekilde çok daha kullanışlı bir hale getiren ve paylaşımları daha hızlı yapmanızı sağlayan bir mobil paylaşım uygulaması.

Android paylaşım menüsünü kullanarak beğendiğimiz fotoğrafları, dosyalarıi bir intenret sitesi üzerindeki içerikleri farklı sosyal medya hesaplarımız üzerinden veya e-posta gibi kanallar üzerinden paylaşabiliyoruz. Android cihazımızda yüklü olan uygulamaların sayısı çok olduğunda ise paylaşım menüsünde aradığımız uygulamayı bulmak zorlaşabiliyor. İşte Fliktu bu noktada devreye giriyor ve paylaşım yaparken bize pratik bir çözüm üretiyor.

Fliktu'nun sunduğu paylaşım menüsü temel olarak en sık paylaşım yaptığınız uygulamaları bir araya topluyor ve paylaşılan içeriklerle en alakalı olan uygulamaları size öneriyor. Ayrıca dosya görüntüleyebileceğiniz uygulamalar da listeleniyor.

Fliktu internet bağlantılarını paylaşabilmeniz için de size farklı bir seçenek sunuyor. Bir bağlantı üzerine dokunduğunuzda Android cihazınızı hafif bir şekilde sallarsanız Fliktu'nun paylaşım menüsü açılıyor ve böylece bu bağlantıyı farklı uygulamalar üzerinden paylaşabilmeniz sağlanıyor.