Floating Social Bar

Floating Social Bar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 265
  • DOSYA BOYUTU 0.17 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WPBeginner

Hızlı ve kolay kullanım imkanı sunan Floating Social Bar eklentisiyle, web sitelerinize sosyal ağ butonları ekleyebilirsiniz.

WordPress altyapısıyla çalışan web sitenize sosyal ağ butonları eklemek istiyorsanız, hızlı ve kolay kullanıma sahip Floating Social Bar eklentisi mutlaka denemeniz gereken eklentilerden birisi olmalı diye düşünüyorum.

Web sitelerinin vazgeçilmez bir unsuru olan sosyal ağ butonları, içeriğin bu ağlarda kolayca paylaşılıp, daha fazla ziyaretçi çekmek adına önemli bir nokta. Piyasada bulunan bu tarz eklentilerin büyük bir kısmı, sitenizde yavaşlığa sebep olabiliyor. Floating Social Bar eklentisi de Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ ve Pinterest ağlarını destekliyor ve web sitenizde istediğiniz bir alana yatay bir çubuk ekliyor. Sitenizin açılma hızını etkilemeyen bu eklentinin çok basit bir arayüze sahip olduğunu ve kurulumunun kolayca halledildiğini belirtmek istiyorum.

Eklentinin ayar bölümüne geldiğinizde yukarıda belirttiğim gibi gayet sade olduğunu siz de tecrübe edebilirsiniz. Bu bölümde yapmanız gereken, eklentinin desteklediği en popüler sosyal ağ platformlarının logolarını sürükleyerek aktif etmek olacaktır. Bu adımdan sonra başka bir ayar yapmanıza gerek kalmadan, kaydet diyerek kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.