Floating Touch

Floating Touch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 531
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Boat Browser Design

Android telefon ve tabletlerinizdeki işlevlere çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletinizi kullanırken bazı kısayolların çok zor yerlerde olduğunu düşünüyorsanız ve erişmek istediğiniz araçlara daha kolay bir şekilde ulaşabilmek için bir yöntem arıyorsanız Floating Touch uygulaması sizin için hazırlanmış demektir. Uygulamanın diğer uygulamalar ile çatışmaması ve ekranın üzerinde ek bir katman olarak yer alması ise çok güzel düşünülmüş bir ayrıntı.

Uygulama temel olarak telefonunuzda erişebileceğiniz pek çok noktaya kısayollar sağlıyor ve bunu ekranınızın üzerinde uçan bir menü ile oluşturuyor. Belirlediğiniz menü noktasını ekranda seçtikten sonra ona tıkladığınızda karşınıza Floating Touch menüsü çıkıyor ve özelleştirebildiğiniz bu menüye dilediğiniz uygulama veya ayarı koyabiliyorsunuz.

Aynı zamanda hızlı bellek temizleme, ekran parlaklığı, ağ bağlantıları, döndürme, flaş ışığı, zil sesi modları, geri butonu ve onlarca farklı özelliğin aktifleştirilebildiği uygulama böylece çoğu konuda Android cihazınızı kullanmanızı hızlandırabiliyor. Bazı özelliklerinin aktif olabilmesi için root yetkisi gerekiyor ancak pek çok yeteneğini root olmadan da kullanabiliyorsunuz.