Flow Free

Flow Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,295
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Big Duck Games

Flow Free, oynaması son derece zevkli bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur.

Flow Free, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz kısa sürede bağımlığısı olacağınız bir bulmaca oyunudur. Ücretsiz olan oyunda akışı sağlamak için birbirinden zorlu bumacalar sizleri bekliyor.

Bağımlılık yaratan bulmaca türündeki oyun Flow Free’de amacınız çeşitli renklerdeki boruları birbirlerine bağlayarak akışı sağlamak. 1000’e yakın ücretsiz bölümün yer aldığı oyunun başlangıcında aynı renkteki boruları eşleştirmek oldukça basit. Ancak seviye atladıkça açılan yenşi bölümlerde size verilen boru sayısı artdığından ve alan genişlediğinden işiniz oldukça zorlaşıyor ve daha fazla kafa yormanız gerekiyor. Tabii ki amacınız sadece renkli boruları eşleştirmek değil. Bölümleri tamamlayabilmeniz için panoda hiçbir boş alan bırakmamanız gerekiyor. Ne kadar boş alan kaldığı yüzde olarak ekranın sağ bölümünden görebilir, ona göre farklı çözümler üretebilirsiniz.

Klasik, Bonus, Köprü, Jumbo gibi çeşitli seviye paketlerinin yer aldığı bulmaca oyunu Flow Free’de serbest oyun modu ve zamana karşı olmak üzere 2 farklı oyun modu bulunuyor. Serbest oyun modunda süre sınırı bulunmuyor. Diğer oyun modunda –tahmin edeceğiniz üzere- pano boyutu ( 5x5, 6x6, 7x7, 8x8, 9x9) ve süre seçimi ( 30 sn, 1 dk, 2 dk, 4 dk) size bırakılıyor ki oyunu bu modda oynamanızı tavsiye ederim.

Renkli arayüzü, vektör grafikleri ve animasyonları, ve eğlenceli ses efektleriyle dikkat çeken Flow Free, kafa yoracağınız harika bulmaca oyunlarından birisi ve kesinlikle oynamalısınız.