Flud - Torrent Downloader

Flud - Torrent Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 707
  • DOSYA BOYUTU 4.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Delphi Softwares

Flud - Torrent Downloader torrent indirebilir ve dosya paylaşabilirsiniz

Flud - Torrent Downloader Android cihazlar için geliştirilmiş ve kullanıcılara mobil cihazlarından torrent indirme ve dosya paylaşma imkanı sunan, ücretsiz ve tamamen reklamsız olarak kullanabileceğiniz bir torrent uygulamasıdır.

Flud telefon veya tabletinizden torrent indirme ve dosya paylaşmaları için oldukça kolay bir yöntem sunmaktadır. Uygulama ile torrent dosyalarını açarak mobil cihazınızıa indirebilmenizin yanında herhangi bir hız limiti ve sınırlaması ile karşılaşmıyorsunuz ve maksimum hızda dosya indirip paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca indirilen veya paylaşılan dosyaları için öncelik belirleyebilmeniz de mümkün.

Flud - Torrent Downloader'ın en güzel özelliklerinden biri içerisinde çok sayıda dosyanın yer aldığı torrent dosyalarının içerisinden hangi dosyaları indirebileceğinizi belirlemenize imkan tanımasıdır. Bu sayede gereksiz dosyaları indirmekten ve internet bağlantınızın kotasını verimsiz bir şekilde kullanmaktan kurtulmaktasınız.

Flud - Torrent Downloader kullanıcılara indirilen dosyaları indirme işlemi sırasında taşıma imkanı da sunuyor. Flud - Torrent Downloader kullanarak içerisinde çok sayıda dosya yer alan torrentleri indirebilmektesiniz. Dosya boyutu çok büyük olan torrentleri de indirebileceğiniz program hafıza kartınız el verdiğince indirme işlemi yapabiliyor.

Eğer Flud - Torrent Downloader'ın 3G veya 4G bağlantısını kullanmasını engellemek isterseniz uygulamayı sadece WiFi üzerinden çalışabilecek şekilde ayarlayabilmektesiniz. Uygulamanın şifreleme, proxy ve IP filtreleme desteği sunması Flud - Torrent Downloader'ı daha da güvenli yapıyor.