Fluent English

Fluent English

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,001
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fluentizer

Android cihazlar için İngilizce anlamayı geliştirme uygulamasıdır.

Fluent English, sizi doğuştan bir İngilizmiş gibi İngilizce anlamayı başarabilecek uygulamalardan bir tanesi. İngilizce öğrenmek bazı insanlar için çok zor gelebiliyor. Bunun sebebi doğru araçları denememiş olmaları. Artık mobil cihazlarınızda, nereye giderseniz gidin İngilizce çalışabileceğiniz uygulamalar var.

Bunlardan biri olan FluentEnglish hem kelime dağarcığınızı genişletecek hem de İngilizce anlama kapasitenizi geliştirecek. Bir sesli kitap okuyucu gibi çalışan uygulama, İngilizce öğrenmenin dinleme ve anlama kısmını halledeceksiniz.

Uygulama, anlamadığınız kelimeler için tek tek çevirileri de gösteriyor. Ayrıca her kelime için farklı farklı seslerden seslendirme de yapılmış ki, kelimelerin telaffuzunu doğru bir şekilde öğrenin. Türkçeden başka diğer bir çok dil için de entegre sözlük içeren uygulamayı çok seveceksiniz.

Yazılı İngilizce'yi ve İngilizce okumayı geliştirmek çok daha kolayken, sesli İngilizceyi ve anlamayı geliştirmek bir o kadar zordur. Fakat artık bir çok yardımcı araç var ve siz de FluentEnglish'i kullanarak bunu bir derece kolaylaştırabilirsiniz.