Flying Car Stunts 2016

Flying Car Stunts 2016

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 94
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tapinator

Flying Car Stunts 2016 mobil cihaalarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Flying Car Stunts 2016 eğer sıradışı bir yarış macerası yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil oyun. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Flying Car Stunts 2016'da bizi gökyüzünde geçen bir araç kullanma deneyimi bekliyor. Oyunda temel olarak bir uçakla bir arabanın birleşimi şeklinde oluşturulmuş araçların şöför koltuğunza atlayarak gökyüzüne açılıyoruz ve zorlu sürüş testlerini geçmeye çalışıyoruz. Oyunda yarıştığımız şey ise diğer araçlar değil. Flying Car Stunts 2016'da zaman sürekli ilerlerken belirlenen zaman içinde havadaki yüzüklerin içinden geçmemiz ve bölümü tamamlamamız gerekiyor.

Flying Car Stunts 2016'da aracımıza gaz verdikten sonra havada kanatlarımızı açıyoruz ve jet motorlarımızla yol alıyoruz. Aracımızı kontrol etmek için akıllı telefonumuzun veya tabletimizin hareket sensörlerini kullanmaktayız. Bu da bize klasik yarış oyunlarından farklı bir tecrübe yaşatıyor.

Flying Car Stunts 2016'da bölümleri geçtikçe kazanacağımız parayla yeni araçların kilidini açabilmekteyiz. Oyunda spor arabalardan canavar kamyonlara kadar uzanan araç seçeneklerine sahibiz.

Flying Car Stunts 2016'nın ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.