Flying Police Motorcycle Rider

Flying Police Motorcycle Rider

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GT Race Games

Flying Police Motorcycle Rider mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Flying Police Motorcycle Rider oyunculara kahraman bir polisin yerine geçme imkanı veren bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir polis oyunu olan Flying Police Motorcycle Rider'da son teknolojiye sahip bir motorla suçluların peşinden koşuyoruz. Kendi polislik kariyerimize atılmamız imkan veren oyunda gökyüzüne çıkarak uçan suçluları yakalamaya çalışmaktayız.

Flying Police Motorcycle Rider'da uçak kaçırarak havada korsanlık yapan suçluları yakalayabilmek için özel motorumuzu kullanmaktayız. Jet motorlarıyla donatılmış motorumuz havada yüksek hızda uçabiliyor. Bunun yanında üzerine monte edilen silahları kullanarak ateş edebiliyor. İşte suçluları durdurmak için motorumuzun hızını ve ateş gücünü birleştirerek savaşıyoruz.

Flying Police Motorcycle Rider'da geniş bir harita üzerinde suçluları kovalamaktayız. Oyunun çalışmak için internete ihtiyaç duymaması güzel bir özellik. Flying Police Motorcycle Rider'ın grafik kalitesinin ortalama olduğu söylenebilir.