Follow Station

Follow Station

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 608
  • DOSYA BOYUTU 1.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bilimcorp LTD

Follow Station, PlayStation Kafesi sahiplerinin kafelerini rahat bir şekilde yönetmesini ve gelirlerini farklı periyolatlarda görüntüleyebilmesini sağlayan başarılı bir yazılım.

Follow Station, kafenizde bulunna PlayStation'ların işletmesini sağlayabilmeniz için kullanabileceğiniz başarılı ve kullanımı çok kolay olan bir program. Sınırlı ve sınırsız süreli hesaplar açmanızı sağlayan program üzerinden PlayStation'larınızı kolayca kontrol edebileceğiniz gibi, PS'ler dışında kafenizde sattığınız kola, ayran, tost vs. herşeyi hesaba dahil edebiliyorsunuz. Kısada bir PlayStation kafe işletmek adına herşeyi içinde barındıran programın 10 günlük deneme sürümünü ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

PS'lerinizin ne kadar çalıştığını ve günlük, haftalık, aylık olarak ne kadar gelir sağladıklarını size sunna program, müşterilerinize hesap açarak onların hesaplarını yönetmenizi sğalıyor. Sürükle bırak desteğine sahip olan program üzerindeki işlemleri çok rahat ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Müşterilerinizin PplayStation keyfi bittikten sonra ne kadar ödemeleri gerektiğini tek tek kağıt üzerinde hesaplamak yerine program üzerinden girdiğiniz bilgilere göre tek bir tık sayesinde görebilirsiniz.

Hatasız ve düzenli bir şekilde kafe yönetimi yapmak istiyorsanız Follow Station programını Tamindir'den ücretsiz olarak hemen indirin ve kafenizi rahat bir şekilde yönetmeye başlayın.