Football Superstars

Football Superstars

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,161
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CyberSports

Dünya üzerindeki milyonlarca kullanıcıyla birlikte oynayabileceğiniz, sanal bir futbol dünyası oyunudur.

Football Superstars, futbol tutkunları için geliştirilmiş ve çoklu oyuncu deneyimini yaşayabileceğiniz bir sanal futbol dünyası oyunudur.

Sürükleyici bir futbol oyunu olan Football Superstars, her iki takımdaki oyuncuların gerçek kullanıcılar tarafından kontrol  edildiği başarılı bir oyun. Kendi oluşturduğunuz futbolcunun kariyerini sıfırdan başlatıp, milli bir yıldız olana kadar geliştirebiliyorsunuz. Gerçekçi grafiklere sahip olan bu oyunda alıştırma, maç ve taktiksel çalışma, antrenman gibi kendinizi geliştirmeniz için farklı seçenekler sunuluyor. Dünya üzerindeki milyonlarca oyuncuyla birlikte oynayabileceğiniz sanal futbol dünyasında fırtına gibi esmek istiyorsanız, bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Oyunda kendi karakterinizi yaratıp, en iyiler arasına girmeye çalışacağınız oyunda kafeler, barlar, gyim mağazaları ve daha birçok yerde oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.  Oyunda kullanabileceğiniz iki çeşit para bulunuyor. Bunlardan ilki FS Credits’i parayla satın alınabiliyor ve kendinize oyun içi itemleri alabiliyorsunuz, FS Dollars’ı ise maç başına kazanabiliyorsunuz. Şöhret seviyeniz arttıkça maç başına daha çok FS Dollars kazanabilirsiniz.