Ford Service

Ford Service

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 96
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ford Motor Co.

Ford Service, Ford tarafından resmi olarak sunulan ve sürücülerin yapacakları yolculuklarda onlara yardımcı olan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Ford Service, Ford araç sahiplerine ücretsiz olarak sunulan resmi ve ücretsiz Ford servis uygulaması. Android telefon ve tabletlerinize indirerek kullanabileceğiniz uygulama sayesinde yapacağınız yolculuklar daha rahat ve konforlu geçebiliyor.

Acil durum hizmetinden tutun size en yakın ford servisini ya da benzinliği bile gösterebilen uygulama aynı zamanda trafik kuralları ile de bilgiler veriyor. Her zaman ihtiyacınız düşmese de Ford araçlarda bulunan gösterge ikazlarının ne anlama geldiklerini de uygulama üzerinde kolayca bulup ne olduklarını öğrenebiliyorsunuz.

Uygulamanın en şık özelliklerinden bir tanesi ise arabanızı park ettiğiniz yeri GPS ile size göstererek nereye park ettiğinizi unutmamanızı sağlaması diyebilirim.

Ford araba ve aksesuarlar ile ilgili kampanyalar hakkında da bilgiler alabildiğiniz uygulamayı Ford araç sahibiyseniz mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.