FPS Meter Root

FPS Meter Root

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,429
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Android Advanced Tools Team

Android platformunda oyun ve uygulamaların FPS değerini ölçmeye yarayan FPS Meter Root uygulaması aynı zamanda işletim sistemi kullanıcı arayüzü FPS değerini de ölçebiliyor.

Ekranın saniyede görüntülediği veya aktardığı kare sayısı birimi olan FPS değerini artık Android kullanıcıları mobil cihazları için alabilecek. FPS Meter Root adındaki bu uygulama ile kullanıcılar Android işletim sistemindeki oyun ve uygulamaların FPS değerlini ölçebilecekken bunun yanında işletim sistemi kullanıcı arayüzü içinde FPS değeri ölçmek bu uygulama ile mümkün kılınmış.

FPS Meter Root uygulaması ile Android cihazınınız grafik açısından nasıl bir performans sergilediğini rahatça görüp karşılaştırma yapabilirsiniz. Uygulama şuan Android 2.2 ve Android 4.0 arasında çalışıyor. Uygulamanın çalışması için Android Root erişimine sahip olması gerekiyor ve Android 4.1 ile kapatılan bu sistem uygulamanın Android 4.1'de çalışmasını engelliyor. Bu yüzden uygulama şimdilik Android 2.2 - 4.0 arasındaki işletim sistemleri için FPS değeri ölçebiliyor.