Free Auto Shutdown

Free Auto Shutdown

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 324
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NITBits Inc

Free Auto Shutdown, bilgisayarınızı otomatik olarak kapanması için zamanlayabileceğiniz ücretsiz bir yardımcı programdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Çeşitli kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Free Auto Shutdown, kullanıcıların bilgisayarlarını otomatik olarak kapatabilmek için zamanlayabilecekleri oldukça kullanışlı ve güvenilir bir yardımcı programdır.

Bilgisayarı otomatik olarak kapatmanın dışında yeniden başlatma, bekleme moduna alma, hazırda bekletme gibi farklı seçenekleri de kullanıcılarına sunan program, bu konuda oldukça başarılıdır.

Tamamen kullanıcılar tarafından belirlenebilen zamanlama işlemleri haftalık olarak tekrarlanabilir veya belirtilen özel bir gün veya saatte gerçekleştirilebilir.

Aynı zamanda gerçekleştirmek istediğiniz otomatik kapatma, yeniden başlatma, bekleme moduna alma gibi işlemler için program yardımıyla klavye kısayolları atayabilir ve tüm bu işlemleri sadece klavyeniz aracılığıyla doğrudan gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızı istediğiniz zaman kapatabileceğiniz şekilde ayarlamanıza olanak sağlayan bir programa ihtiyaç duyuorsanız, Free Auto Shutdown'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.

Not: Program kurulumu sırasında karşınıza gelen üçüncü parti yazılımlara ait kurulum tekliflerine dikkat ediniz.