Free File Recovery

Free File Recovery

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26,295
  • DOSYA BOYUTU 4.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AVN Media Technologies

Free File Recovery ile yanlışlıkla bilgisayarınızdan sildiğiniz dosyaları geri getirebilirsiniz.

Free File Recovery, bilgisayarınızdan yanlışlıkla silmiş olduğunuz dosyaları geri getirebilmeniz için tasarlanmış ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır.

Eğer teknoloji meraklısı bir kullanıcıysanız, veri kurtarma ve geri dönüştürme yazılımlarının birçoğunun ne kadar karışık ayarlara ve seçeneklere sahip olduğunu bilirsiniz.

Free File Recovery adlı yazılım üzerinde böyle bir durum söz konusu değildir ve programı ilk kez kullanacak olan bir bilgisayar kullanıcısı bile hiç zorlanmadan silinen verilerini geri getirmeyi başarabilir.

Herhangi bir özel ayar yapmanızı gerektirmeyen program üzerinde tek yapmanız gereken işlem sabit diskinizi seçip, silinmiş dosyalar için tarama işlemini başlatmaktır. Sonrasında silinen ve kurtarılabilecek durumda olan tüm dosyalar teker teker önünüzde yer alan programın ana penceresi üzerinde listelenecektir.

Program kolay kullanılabilir olmasına karşılık diğer veri kurtarma programlarında olduğu kadar güçlü bir arama motoruna sahip değildir ve silinmiş olan dosyalar için önizleme özelliği bulunmamaktadır.

Sonuç olarak denenmesi gereken bir program olan Free File Recovery, sıradan bilgisayar kullanıcıları için yeterli olacak olmasına karşın profesyonel bilgisayar kullanıcılarını muhtemelen hayal kırıklığına uğratacaktır.