Free Fur All

Free Fur All

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 59
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cartoon Network

Free Fur All birçok farklı oyunu bir araya getiren bir mobil oyundur

Free Fur All, Cartoon Network'un sevilen çizgi filmi We Bare Bears'te yer alan kahramanların maceralarını mobil cihazlarımıza taşıyan bir bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Free Fur All'da 3 maceracı ayı kardeşin eğlenceli hikayesine tanık oluyoruz. Birlikte yaşayan Grizz, Panda ve Ice Bear birlikte takılarak zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirmeye çalışıyorlar. Ortak noktaları ayı olmak olan bu kardeşlerin eğlenmelerini sağlamak da bize düşüyor. Bu iş için onlarla farklı oyunlar oynuyoruz ve biz de eğlenceye dahil oluyoruz.

Free Fur All içerisinde farklı mini oyunlar yer alan zengin içerğe sahip bir oyun. 6 adet mini oyunun bulunduğu Free Fur All'da 3 ayı kardeşin günlük işleri keyifli oyunlara dönüşüyor. Bir kahverengi ayı olan Grizz şehre inerken onun farklı yiyecekleri test etmesine yardımcı olabiliyoruz. Bir kutup ayısı olan Ice Bear'ın uzak doğu dövüş sanatlarındaki yeteneklerini geliştirmesi için onunla birlikte egzersiz yapabiliyoruz. Panda ise şehrin en iyi içki servisini yapabilmek için özel karışımlar hazırlamaya çalışıyor, Panda'nın içecek servisindeki kalitesini artırmak da bize düşüyor.

Free Fur All renkli grafiklere sahip. Yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap eden Free Fur All, eğer We Bare Bears çizgi filmini seviyorsanız hoşunuza gidecektir.