Free Picture Viewer

Free Picture Viewer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,618
  • DOSYA BOYUTU 3.35 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Free Picture Solutions

Free Picture Viewer, bilgisayarınız üzerinde yer alan fotoğrafları görüntüleyebileceğiniz ücretsiz bir resim görüntüleme programıdır.

Free Picture Viewer, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde bulunun fotoğrafları hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleyebilmeleri için tasarlanmış olan ücretsiz bir resim görüntüleme programıdır.

İçerisinde yer alan yakınlaşma ve uzaklaşma seçenekleri yardımıyla kullanıcıların resimlerine istedikleri gibi yakınlaşarak uzaklaşmalarına olanak sağlayan programın kullanımı oldukça kolaydır.

Yine program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla bir klasör içerisinde yer alan tüm resimleri küçük önizleme resimleri olarak görüntüleyebilir ve büyütmek istediğiniz resme tıklayarak, resmin büyük boyutunu görebilirsiniz. Ayrıca isterseniz resim üzerinde az önce bahsetmiş olduğumuz yakınlaştırma ve uzaklaştırma özelliğini kullanabilirsiniz.

Tüm bunların dışında aynı klasör içerisinde yer alan resimler arasında farklı geçiş efektlerini kullanarak kolayca slayt şovları da hazırlayabilirsiniz.

Özetle resim dosyalarınızı görüntülemek için kullanabilecek olduğunuz Free Picture Viewer, sahip olduğu ekstra özellikler sayesinde dikkat çekmektedir ve diğer rakiplerinden ayrılmaktadır. İhtiyacınız olan şey bilgisayarınız üzerinde yer alan resimleri hızlı ve kolay bir şekilde görüntülemekse Free Picture Viewer'ı mutlaka denemenizi öneririm.