FreeStyle Futbol

FreeStyle Futbol

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,950
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Infinity Games

FreeStyle Futbol bolca eğlence sunan bir futbol oyunudur

NOT: FreeStyle Futbol oyunu yayından kaldırılmıştır. Bu bağlantıyı kullanarak benzer oyunlara göz atabilirsiniz:

http://oyun.tamindir.com/windows/spor/ 

FreeStyle Futbol eğer kaliteli bir futbol oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz oldukça eğlenceli bir oyundur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir oyun olan FreeStyle Futbol tamamen Türkçe olarak oyunculara sunulmakta. Oyundaki menüler ve açıklamalarda Türkçe metinler kullanılırken Kaptan Tsubasa'nın seslendirme ekibi ve Ersin düzen oyunun Türkçe seslendirmelerini yapıyor. FreeStyle Futbol'un en güzel yönü oyunun online olarak oynanabilmesi. Bu sayde oyunu diğer oyuncularla birlikte oynayarak eğlence katsayısını artırabiliyorsunuz.

FreeStyle Futbol'da ücretsiz olarak hesabımızı yarattıktan sonra oyuna giriş yapıyoruz ve kendi futbolcumuzu yaratıyoruz. Futbolcu yaratırken bize fiziksel görünümünü kişiselleştirebilme, ten rengini, saç şeklini, yüzünü, kıyafetlerini ve ayakkablılarını değiştirebilme ve hangi ayağını kullandığını belirleyebilme imkanı veriliyor. Bunun yanında futbolcumuzun hangi yeteneklere sahip olacağını da belirleyebilmekteyiz.

FreeStyle Futbol'un grafiklerinin tatmin edici seviyede olduğu söylenebilir. Oyunun çevrimiçi oynanması ve maçlar sırasında sohbet edebilme imkanı vermesi hoşunuza gidebilecek özellikler.

FreeStyle Futbol oyunu kolayca tanıyabilmeniz ve kontrolleri öğrenebilmeniz için detaylı bir eğitim bölümüne de yer vermekte.