FuelLog

FuelLog

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 218
  • DOSYA BOYUTU 0.32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Simon Morgenthaler

Aracınızın ne kadar yaktığını ve bakım aralıkları düzenli olarak raporlayan FuelLog tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

FuelLog araba sahiplerinin mutlaka kullanması gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Bildiğiniz gibi yakıt fiyatları global pazarda artış sergiliyor. Özellikle ülkemiz şartlarını düşündüğümüzde yakıt tasarrufu yapmanın önemi daha belirgin hale geliyor.

Tükenen fosil yakıtların yerini elektrik teknolojileri alırken sürücüler de bu zaman zarfında araçlarına daha az yaktırmanın yollarını arıyor. Az yakıt kullanmak hem bütçeye hem de çevreye katkıda bulunmakta. Bu amaç doğrultusunda hareket etmek isteyen sürücülere güzel bir haberimiz var: FuelLog.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile aracınızın ne kadar yaktığını, ne kadar sürede bir yakıt aldığınızı, yakıt tüketiminizde meydana gelen değişimleri ve hatta bakım aralıklarını dahi hesaplayabilirsiniz. Elbette bu saydığımız özelliklerden ötürü uygulamayı motosikletler için de kullanabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü ilk başlarda karışık gibi gelse de bir süre sonra alışınca epey kullanışlı ve bilgilendirici olduğunu anlıyoruz. Tüm bilgiler düzenli ve bölümlere ayrılmış vaziyette sunuluyor. Uygulamayı kullanabilmek için elbette belirli bilgileri eklemeniz gerekiyor. Örneğin; yakıt fiyatı, en son yapılan bakım zamanı, servis ücreti, gidilen kilometre, sigorta maliyetleri ve tarih bilgileri. Tüm bunları düzenli bir şekilde hesaplayan FulLog kullanıcılara ayrıntılı raporlar sunuyor.

Eğer siz de aracınızla yakından ilgiliyseniz ve yakıt konusunda hassassanız, FuelLog'u kullanmanız yerinde olacaktır.