Fun Run

Fun Run

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,125
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dirtybit

Fun Run, birbirinden sevimli karakterle yarıştığınız ücretsiz bir yarış oyunudur.

Fun Run, online platformda arkadaşlarınız ve diğer insanlarla oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur. Birbirinden sevimli karakterlerin yer aldığı oyunu hem tablet hem de akıllı telefonunuzdan ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Dünya genelinde 30 milyon oyuncusu bulunan Fun Run, aynı anda dört kişinin oynayabildiği oldukç eğlenceli bir yarış oyunu. Kutup ayısı, ayı, kaplumbağa, penguen, kaplan, ceylan, tavşan gibi ormanın tüm şirin, kürklü hayvanlarını yönettiğiniz oyunda rakiplerinizden önde gelmeye çalışarak, en yüksek puana ulaşmaya çalışıyorsunuz. Elde ettiğiniz başarımlarla birbirinden sevimli bu karakterlere gözlük, taç, spor ayakkabı, kaykay, paten ve daha pek çok satın alarak karakterinizi kişiselleştirebiliyorsunuz.

Gerçek zamanlı çoklu oyuncu destekli bir oyun olan Fun Run oyunu online bir platform üzerine kurulduğu için oyuna başlamadan önce ücretsiz hesabınızı oluşturmanız isteniyor. Hızlı bir üyelik açarak veya Facebook hesabınızla ilişkinlendirerek kolayca hesabınızı oluşturmanız ardından oyuna giriş yapıyorsunuz. Oyuna ilk başladığınızda sadece tilki karakteri ile oynayabiliyorsunuz. Yarışları kazandıkça biriken coinslerle yeni karakterlerin kilidini açabilir ve onlarca karakterden dilediğinizle yarışlara devam edebilirsiniz. Oynanış oldukça basit olmasına rağmen tutorial bölümü eklenmiş. Dilerseniz yarışlara başlamadan bu alıştırma bölümlerinde oyunun mantığını öğrenebilir ve kendinizi geliştirilebilirsiniz.

Fun Run, birbirinden sevimli karakterlerle ister arkadaşlarınıza isterseniz de rastgele seçilen rakiplerinize karşı yarışlara katılabileceğiniz süper eğlenceli bir oyun.