Furious Car Driver 3D

Furious Car Driver 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,096
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tapinator

Furious Car Driver 3D, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir araba yarışı oyunu.

Furious Car Driver 3D, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda süper spor otomobillerin direksiyonu başına geçiyor ve şehir sokaklarında hızın doruklarına çıkıyoruz.

Oyunun en güzel yanı hiçbir kuralla oyuncuları sınırlandırmaması. Bu özelliğin birçok oyunseveri cezbedeceğini düşünüyoruz çünkü piyasada buluan birçok yarış oyunu birbirinden kısıtlayıcı kurallar koyarak oynayanları kısıtlıyor. Neyse ki Furious Car Driver 3D'de bu tarz bir durum söz konusu değil. Şehrin sokaklarında aracımızı dilediğimiz gibi sürebiliyoruz.

Oyunda farklı marka ve modellerden spor otomobiller var. Tabii ki hepsinin sürüş özellikleri ve teknik değerleri farklı fakat buluştukları tek bir ortak nokta var o da hız limitlerini sonuna kadar zorladıkları.

Furious Car Driver 3D'de kolay kullanılan bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Basit hareketler ile aracımızı zorlanmadan yönlendirebiliyoruz. Hassas çalışan mekanizma, aracımızı zorlu bölümlerde bile rahatlıkla kontrol etmemizi sağlıyor.

Oyun her konuda mükemmel değil. Özellikle grafiklerin ve tasarımların biraz daha özenli olmasını beklerdik. Fakat ücretsiz olarak sunulduğu için bunu gözmezden gelebiliriz. Eğer yarış oyunları oynamaktan keyif alıyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Furious Car Driver 3D'ya bir göz atmalısınız.