G Cloud Backup

G Cloud Backup

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,489
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Genie9

G Cloud Backup, Android kullanıcılarına 1 GB'lık ücretsiz depolama alanı sunan kullanışlı bir veri yedekleme uygulamasıdır.

G Cloud Backup, Android cihazlarınızda bulunan verileri herhangi bir durumda kaybetmemek için yedekleyebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır. Android telefon ve tabletlerin kullanım oranı arttıkça, kullanıcıların ihtiyacı olan güvenilir bir depolama servisi de ortaya çıkmaktadır. Kullanıcıların ufak notlarını, fotoğraflarını, videolarını, dosyalarını ve kişisel bilgilerini saklayıp yedekleyebilecekleri pratik bir çözüme ihtiyaçları bulunmaktadır.

G Cloud Backup sahip olduğunuz tüm verileri yedekleyerek istediğiniz yerden erişmenize olanak sağlar. Bu servisten yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey ise e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapmak. Bu işlemden sonra 1 GB'lık depolama alanına ücretsiz olarak sahip oluyorsunuz. Çok büyük bir alan olmamasına rağmen efektif olarak kullanıldığında oldukça yararlı olabilir.

Rehber bilgilerinizi, tarayıcı verilerinizi, sistem ayarlarınızı, müziklerinizi, videolarınızı, fotoğraflarınızı, arama kayıtlarınızı, mesajlarınızı ve dökümanlarınızı G Cloud Backup ile yedekleyerek kaybetme riskinizi ortadan kaldırarak istediğiniz an istediğiniz yerden erişme imkanı sağlayabilirsiniz. Sahip olduğu tüm özellikleri rahatlıkla kullanabileceğiniz modern ve şık bir arayüz ile birlikte gelen G Cloud Backup, bir çok düzenleme seçeneğine sahiptir. bu düzenlemeler arasında, sadece WiFi ile yedekleme yapma, bildirimler ve tarih ayarlama gibi seçenekler mevcuttur. Uygulamanın tek eksi yönü olarak söyleyebileceğim, sunmuş olduğu ücretsiz depolama alanının azlığıdır. Bunun dışında yedekleme işlemleriniz için kullanabileceğiniz ideal uygulamalardan bir tanesidir.

Sizde değerli verilerinizin kaybolmasını engellemek ve güvende tutabilmek için bir yedekleme servisine ihtiyaç duyuyorsanız, G Cloud Backup uygulamasını ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.