Galaxy Online 3

Galaxy Online 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 110
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IGG.com

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Galaxy Online 3, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. İlk iki oyunu ile popüler bir oyun haline gelen Galaxy Online, geniş bir oynayıcı kitlesine de sahip olmuştu. Artık üçüncüsü de mobil cihazlarınıza geldi.

Oyunda Galaktik Federasyonun kumandanısınız ve yeni bir gezegenin kontrolünü elinize almaya çalışıyorsunuz. Bunun için de öncelikle karargahınızı kurmalı ve ardından da suçluları yakalayarak düzgün bir gezegen haline getirmelisiniz.

Oyunda her şeyin kontrolü sizin elinizde diyebilirim. Öncelikle her filonuzun başına bir kaptan seçmeniz gerekiyor. Her kaptanın da kendine özgü özellikleri var ve savaşta gidişatı değiştirebilecek kapasiteye sahipler.

Bununla birlikte savaş gemileri de çok önemli bir yere sahipler. Bu yüzden de kendi gemilerinizi tasarlama imkanı tanınmış. Bu sayede size en uygun dizilimleri bulabiliyor ve yenilmez filolar ve ordular oluşturabiliyorsunuz.

Ardından bazı görevlere çıkabiliyor ve uzay korsanlarını avlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda da kendi karargahınızı ve merkezlerinizi korumayı unutmamanız gerekiyor. Yine haftalık turnuvalar, ödüller ve lig maçları da oyunda sizi bekliyor.

Etkileyici grafikleri ile de dikkat çeken oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.