Galaxy S4 Raspberry

Galaxy S4 Raspberry

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,331
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Galaxy Frog

Galaxy S4 Raspberry, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz hareketli arkaplan uygulamasıdır.

Galaxy S4 Raspberry, diğer benzer uygulamaların yanında öne çıkmayı başaran etkileyici bir arkaplan uygulamasıdır. Uygulama için özel olarak üretilen hareketli su içindeki ahududu resmi oldukça güzel.

Telefonunuzu gün içerisinde sıkça kullanıyorsanız bu uygulama tam sizin için. Arkaplan görüntüsünde gözünüzü fazla yormamak için su damlacıkları kullanılmış.

Google Nexus 4, HTC Desire S, Sony Xperia S, Samsung Galaxy 3S ve Samsung Galaxy 4S cihazlarında test edilen uygulama herhangi bir problem oluşturmamıştır. Farklı bir cihaz kullanarak uygulamanın kullanımında sıkıntı yaşarsanız üreticinin sayfasına giderek bunu bildirebilirsiniz.

Ücretsiz olan uygulamayı indirip kurduktan sonra izlemeniz gereken yol : Home > Menu > Wallpapers > Live Wallpapers. Bu adımlardan sonra uygulamanın içerdiği hareketli görüntüyü arkaplan olarak ayarlayabilirsiniz.

Not: Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı indirdiğinizde arama ikonu ve tarayıcınızın anasayfası değişmiş olacaktır. Uygulamayı kullanmak için gerekli olmayan bu değişiklikleri kaldırabilirsiniz.