Gambetas

Gambetas

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,776
  • DOSYA BOYUTU 56.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Playful Interactive Media

Gambetas eğlenceli bir futbol oyunudur

Gambetas alışılagelmişten farklı bir futbol tecrübesi sunan ve Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur.

Özel bir hikayeye sahip olan Gambetas'ta Jorge "El Jerbo" Quintana adlı genç bir futbol oyuncusunu kontrol ediyoruz. Jorge "El Jerbo" Quintana'nın hayallerinde Latin Amerika'nın en iyi top süren futbolcusu olma düşüncesi vardır. Jorge "El Jerbo" Quintana her ne kadar gol atmak istese de en büyük hevesi ve tatmin kaynağı rakiplerini saha üzerinde şaşırtmak ve onlarla oynamaktır. Bi de Jorge "El Jerbo" Quintana'ya bu hayalini gerçekleştirmesinde yardımcı oluyoruz ve rakiplerine karşı doğru zamanlamayla doğru hareketleri yapmasını sağlıyoruz.

Gambetas'ta Jorge "El Jerbo" Quintana'yı karşımıza gelen rakibin hareketine göre yeri geldiğinde zıplatmalı, yeri geldiğinde top saklamasını sağlamalı yeri geldiğinde top sürmesini sağlamalıyoz. Oyundaki temel görevimiz mümkün olan en uzun mesafe boyunca topa sahip olarak rakiplerimize çalım atmaktır. İlerlemeli bir yapıya sahip olan Gambetas oldukça eğlenceli bir oynanış sunuyor ve bir futbol kahramanı gibi hissetmemizi sağlıyor.