Game Tuner

Game Tuner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 475
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Samsung

Game Tuner, Samsung'un kendi Android cihazlarını destekleyen oyun optimizasyon uygulaması.

Game Tuner, Samsung’un Android platformunda kendi cihazlarına özel sunduğu oyunların çözünürlük ve kare hızı ayarlarını yapmanıza izin veren ücretsiz bir uygulama. Samsung Galaxy Edge+ veya Galaxy Note 5 cihazınızda yüksek performans gerektiren aaa oyunları keyifle oynayamıyorsanız bu optimize uygulaması işinizi görecektir.

Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy Edge+’da günümüz ve önümüzdeki birkaç senenin yüksek kalitede mobil oyunlarını çalıştıracak yeterli donanım mevcut olmasına rağmen Samsung, Game Tuner adında bir uygulama yayınlamış. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen uygulama ile oyunların fps ve çözünürlüklerini dilediğinizce değiştirme şansına sahipsiniz.

Grafik kalitesini düşürerek hem performansı hem de kullanım süresini artırmak amacıyla kullanılabilecek çok yararlı bir uygulama olan Game Tuner’da oyunlarınız için cihazınıza göre yüksek, orta, düşük ve oldukça düşük ayarı yapabiliyorsunuz.

Şu anda Samsung’un kendi cihazlarını destekleyen oyun optimizasyon uygulaması Game Tuner, sonraki güncellemelerde diğer Android cihazlar için kullanıma açılırsa büyük ilgi görecektir. Belki de aynı işi yapan ancak farklı üreticiden bir uygulama görebiliriz.