Gang Beasts

Gang Beasts

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 22,984
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Double Fine Productions

Gang Beasts sevimli, aksiyon dolu ve bir o kadar da eğlenceli bir dövüş oyunu

Gang Beasts oldukça ilginç bir oyun yapısına sahip olan ve görsel olarak çok şatafatı olmasa da anlamsızca saatlerce başından kalkmamanızı sağlayan bir online dövüş oyunu.

Gang Beasts'de jelibon tarzı bir yapıya sahip olan kahramanları yönetmekteyiz. Bu kahramanlar herhangi bir silah kullanmıyorlar ve herhangi bir dövüş stilinde usta değiller. Kahramanlarımızın en iyi yaptığı şey Allah ne verdiyse tekme tokat birbirlerine dalmak. Bu dövüşleri seyretmek bile size bolca keyif verecektir.

Gang Beasts'de multiplayer arenalarda çok oyunculu olarak aynı anda 4-5 oyuncu dövüşebiliyoruz. Bu dövüşlerde herhangi bir kural yok. Rakiplerinizi tekmeleyebilir, yumruklayabilir, horozlar gibi onlarla dalaşabilir ve en eğlencelisi onları etraftaki tehlikeli tuzaklara doğru fırlatabilirsiniz. Oyundaki dövüş arenaları da oldukça etkileyici. Trafike yol alan kamyonların üzeri, altınızda dev pervanelerin döndüğü ince çubukların üzeri, cam temizleme asansörleri, dönme dolaplar ve daha birçok yaratıcı dövüş arenası sizi bekliyor.

Gang Beasts'in grafikleri çok özel değil. Kaplamalar oldukça düz ve detaysız. Fakat zaten oyunu bunlar için oynamıyorsunuz. Oyundaki jelibon kahramanlarınızın animasyonları, her türlü pisliğin ve çirkefliğin serbest oluşu ve kargaşa şeklindeki dövüşler oyunun kendini oynatmasına ve bağımlılık yapmasına yetiyor.